Close

MANIKÚRA

Provádím manikúru na vlastních přírodních nehtech včetně analýzy stavu nehtů a doporučení vhodné domácí péče. Klasickou manikúru je možné doplnit lakováním profesionálními laky renomovaných značek.
Ke všem nabízeným službám je možno zakoupit dárkový poukaz – voucher.

Podrobný ceník poskytovaných služeb je dostupný zde:

CENÍK

SLUŽBY MANIKÚRY

Upravené ruce a nehty dotvářejí vzhled a celkový dojem každého z nás, mužů i žen. I když jsou nehty třepivé, lámavé nebo jinak problematické, cílenou a pravidelnou péčí je možno dosáhnout viditelných změn.

V manikúře se specializuji na úpravu přírodních nehtů včetně lakování gel laky. Modeláž nehtů (známou jako umělé nehty, prodloužené nehty, nalepovací nehty, vymodelované nehty) gelem, akrylem ani akrygelem neprovádím.

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA

Základní manikúra na rukou s vlastními přírodními nehty spočívá v úpravě nehtů do požadovaného tvaru a délky, úpravě kutikuly za pomoci změkčujícího přípravku, vpravení výživného oleje do nehtového lůžka a kožního valu a krátké masáži rukou. Součástí poskytované služby je analýza nehtů a doporučení žádoucí péče o ruce a nehty v domácím prostředí.

Základní manikúru je vhodné doplnit o speciální peeling a masku na ruce. Peeling velmi jemně odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a zajistí jejich zářivější a zdravější vzhled. Pokožka rukou bude jemná a vláčná po dlouhou dobu. Aplikace masky na ruce, jejíž výživné složky pronikají do hlubších vrstev, přináší pokožce rukou dokonalou regeneraci. Pravidelně prováděná procedura má znatelný pozitivní efekt.

P. SHINE

P. Shine nebo také japonská manikúra je technika úpravy vlastních přírodních nehtů používaná v Japonsku již před mnoha stoletími. Při této technice jsou do nehtové ploténky zaleštěním vpraveny výživné složky jako včelí vosk, keratin, vitamíny A a E. Tento typ úpravy nehtů je vhodný pro klienty s nerostoucími, roztřepenými, lámavými nehty.

Lámavé a křehké nehty jsou nezřídka způsobeny nedostatečným prokrvením nehtového lůžka či chemikáliemi z detergenčních prostředků. Rovněž řada výrobků z nehtové kosmetiky obsahuje organická rozpouštědla a dráždivé vysušující látky, které zhoršují kvalitu nehtů.

Při japoské metodě úpravy nehtů P. Shine jsou při zalešťování výživných složek do nehtové ploténky nehtová lůžka více prokrvována, což podporuje růst nehtů. Zároveň se na nehtových ploténkách vytvoří ochranná, nehty vyživující vrstva. Hlavní přednosti P. Shine je dlouhodobý účinek a přirozený vzhled vlastních přírodních nehtů, které jsou po úpravě lesklé a zdravě vypadající. Pro zlepšení kondice nehtů se doporučuje metodou P. Shine nehty upravovat pravidelně každé dva, maximálně tři týdny.

Japonská metoda úpravy nehtů P. Shine je vhodná nejen pro ženy, ale i pro může všech generací.

LAKOVÁNÍ KLASICKÝMI BAREVNÝMI A VÝŽIVNÝMI LAKY, GEL LAKEM

Používám laky renomovaných značek jako O.P.I, Orly, Jessica, Sparitual.

Na nehty upravené manikúrou je možno aplikovat P. Shine, IBX systém, výživný či klasický barevný lak, gel lak. Možné jsou i některé kombinace.

Výdrž laku a gel laku se odvíjí zejména od kondice vlastních nehtů.

IBX SYSTÉM

IBX systém je patentovaný dvoufázový produkt určený ke zpevnění a zdraví růst nehtů. IBX systém proniká přímo dovnitř přírodního nehtu, kde spojuje jednotlivé poškozené keratinové vrstvy nehtu. Nehet se tak stává pevným a pružným, nikoliv křehkým. IBX systém zpevňuje nehty zevnitř. Výsledek je viditelný již po prvním použití. IBX systém je určený pro obnovu nehtů poškozených například po modeláži, pro zpevnění přírodních nehtů. Je určený nejen pro ženy, ale i pro muže. Je možné jej použít jak v manikúře, tak v pedikúře. IBX systém se před následnou aplikací nikterak neodstraňuje, jelikož proniká do vnitřku nehtu, kde neustále působí a na povrchu nic nezůstává. Po aplikaci IBX systém se k nehtu chováme jako k přírodnímu nehtu, přičemž IBX systém vytváří optimální vazbu mezi přírodním nehtem a lakem na nehty / gel lakem, ale i nehtovou modeláží. IBX systém je vyvinutý speciálně pro slabé nehty, které se třepí a nehty po úrazu, pro vyrovnání nerovností a prasklin na nehtu, je vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali.

Aplikovat IBX systém je možno i na nehty nepoškozené. Aplikací se přírodní nehty posílí, vypadají zdravě a mají přirozený lesk. Nehty se netřepí, jsou silné a ruce jsou krásně upravené. IBX systém navíc působí jako ochranný štít pro přírodní nehty, který chrání před působením čistících prostředků a jiných chemických látek.
Četnost aplikace IBX systému se odvíjí od stavu nehtů. U hodně poškozených a slabých nehtů se doporučuje aplikovat IBX systém 1x týdně; u nehtů s prasklinami a podélnými rýhami, a také pro částečné ozdravení nehtů a zlepšení růstu nehtů 1x za 14 dní; pro zpevnění přírodních nehtů a pro udržení zdravých pevných nehtů postačuje aplikace IBX systému 1x za 3 týdny. 

UKÁZKY APLIKACE

OPI
Společnost OPI, původně nazvaná Odontorium Products Inc., byla malou společností, kterou v roce 1981 koupil George Schaeffer. Nedlouho poté začal spolupracovat se Suzi Weiss-Fischmann, která je uměleckou ředitelkou společnosti. V roce 1989 společnost OPI rozšířila své portfolio o laky na nehty a později o další výrobky. Společnost OPI je světovým lídrem v profesionální péči o nehty, jejíž výrobky se prodávají ve více než 100 zemích. Laky OPI jsou populární pro svou vysokou odolnost, trvanlivost a širokou paletu barev v módních odstínech.


Orly
Orly je přírodní nehtová kosmetika, která vznikla v roce 1975 v Los Angeles ve Spojených státech amerických. Při výrobě laků Orly nejsou používány klasické chemické látky jako je dibutylftalát (DBP), formaldehyd a toluen. Proto „přírodní nehtová kosmetika“. Orly se soustředí na prevenci, jelikož základem dlouhotrvající manikúry jsou především zdravé nehty. Značka Orly původně nabízela pouze barevné laky, podlaky, nadlaky. Neexistovaly prakticky žádné nehtové péče. Zakladatel Orly Jeff Pink vytvořil přípravek na posílení nehtů. Poté vyvinul lak Ridgefiller, který vyplňoval rýhy a vyhlazoval tak povrch nehtu. Výrobky zn. Orly poskytují péči a působí na zdravý růst nehtů.


SpaRitual
Značka SpaRitual byla založena v roce 2004 snachou zakladatele Orly Shel Pink. SpaRitual je značka, která se zavázala spojit krásu s přírodou. Nepoužívá petrochemii, parabeny, umělá barviva, parfémy. Veškeré produkty jsou biologicky odbouratelné, fair trade, organické obalové materiály jsou potištěné sójovými tisky. Laky SpaRitual jsou vegan, neobsahují dibutylftalát (DBP), formaldehyd, toluen, kafr, formaldehydovou pryskyřici.


Jessica
Za značkou Jessica Cosmetics International, Inc. stojí Jessica Vartoughian, která se stala známou jako První dáma nehtů poté, co ji tak v roce 1971 pojmenovává The New York Times. V roce 1969 otevřela první „nehtový“ salon na světě zaměřený na péči o přírodní nehty. Ke konci 70. let 20. století vyvinula systém péče o přírodní nehty s ohledem na individuální potřeby každého typu nehtu. Nehty zařazovala do čtyř základních skupin (suché, křehké, normální a poškozené) a každé této skupině nehtů poskytovala odpovídající ošetření pro jejich zdravý růst. V současné době má tato značka sortiment „léčebných“ produktů, nespočet odstínů klasických laků, gelový systém (gel lak) GELeration Soak-OffGel System aj. Jessica se nachází ve špičkových salonech v desítkách zemí světa a stojí v popředí péče o přírodní nehty.

Gel laky
Gel laky poskytují dlouhodobou barevnou úpravu nehtů. Gel lak vydrží zpravidla 2 až 3 týdny bez poškození. Délka výdrže gel laku je závislá na stavu vlastních nehtů. Nejedná se o modeláž nehtů. Gel lak se nedoplňuje, nová aplikace vyžaduje vždy kompletní odstranění původního gel laku a nanesení nového. Gel lak je materiál, který se na nehty aplikuje podobně jako lak, přičemž každá vrstva se vytvrzuje v UV / LED lampě. Gel lak se odstraňuje speciálním postupem za pomoci tekutiny obsahující aceton. Používám gel laky značek OPI (GelColor), Orly (Gel FX), Jessica (GELeration), Cuccio (Cuccio Colour Veneer). Jedná se o materiál, který nehty zpevní, zároveň je však zanechá pružné.